Teklif gönderme, toplama, kıyaslama ve raporlama operasyonunuz Üretim Teknolojileri Merkezi (Üretimtek) Teklif Yönetim Programı ile çok daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak dijital dünya işletmeler için pek çok yeni olanak sunuyor. Dijital dünyanın trendlerine ayak uyduran yenilikçi işletmeler için online teklif yönetim programı olan Üretimtek, işletmelere tedarik operasyonlarına ayırdıkları vakitten tasarruf etme ve işlerini büyütmeye odaklanma fırsatı sunuyor.

Online
Üretimtek; yer, zaman veya cihazdan bağımsız olarak, tekliflerinizi dilediğiniz yerden yönetmenize imkân tanıyan online bir platformdur.

Kolay kullanım
Üretimtek’in kullanıcı dostu arayüzü, basit ve erişilebilir bir kullanım imkânı sunar.

Zaman kazanın
Satınalma ve satış operasyonlarına daha az zaman ayırın, işinizi büyütmeye odaklanın.

Pek çok sektör, tek platform
Çimento ve beton endüstrisinden madenciliğe, otomotivden tekstil ve tarım endüstrilerine pek çok sektörde çözümlere ulaşmak Üretimtek’le mümkün.

Üretimtek, her ne üretirseniz üretin, ihtiyacınız olan tüm teknolojilere ulaşmanın en kolay yolunu sunmaktadır. Üretimtek üzerinden, ihtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik ürünler için belirlediğiniz kriterlere göre resmi teklif toplayabilir ve bu teklifleri kıyaslayarak hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden tüm markalara ulaşabilir, artan zamanınızı işinizi geliştirmeye ayırabilirsiniz.

2 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmasının sonucu olarak Moneta Tanıtım güvencesiyle 2019 yılıyla birlikte faaliyete geçen Üretimtek için destek@uretimtek.com adresinden ayrıntılı bilgi edinelebilir, https://uretimtek.com adresi üzerinden hemen kayıt olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.