Aden Endüstriyel’i kısaca tanımak isterseniz;
Ana grubu Watt Drive WEG Group. Watt Drive, helis dişli, ayna mahruti, paralel milli, helis sonsuz redüktör ve motorlu redüktör grubunda hizmet vermektedir. Üretim fabrikası Avusturya’da, Viyana’ya çok yakın olan Markt Piesting bölgesinde bulunmaktadır. 2011 yılında WEG Group’un satın almasından sonra Watt Drive WEG Group ismiyle grup şirketi olarak hizmet vermektedir. Özellikle ürün yelpazesi içerisinde bulunan redüktörlerin, 3 arkminute’e kadar inen boşluklu olması ve motorların EUSAS adını verdiğimiz, Europe, USA ve Asya’dan geliyor, tüm dünyadaki voltajlara uyumlu çalışabilme ve frekans invertörüyle 100 Hz’ye kadar tork kaybetmeden çalışabilme özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

İkinci grubu İtalyan Motive, sonsuz vida redüktör ve motor konusunda hizmet verdiğimiz ürün grubumuz. Bunlarda da konik rulman, kendinden yağlamalı rulman kullanımıyla diğer markalara karşı fark yaratan ürün yelpazesini stoktan direkt teslim yapmakta.

Üçüncü grubu ise Unimec Screw Jack, daha proje bazlı ürün gruplarıdır. 18 mm’den 250 mm vida çapına kadar olan trapezvida ve bilya vida alternatifleriyle, 200 tona kadar kaldırma, itme ve çekme uygulamalarında hizmet vermektedir. Unimec grubu Screw jack’lerin yanında yön değiştirici redüktörler ve şaft kaplinlerle de komple proje imkânı sağlamaktadır.

Son olarak da Zambello, ekstruder redüktörlerinde dünya lideri bir firmadır. Tek vida, çift vida ekstruder redüktörlerinde Zambello Group ile hizmet vermekte.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.